Internetový marketing

Internetový marketing je dnes omnoho dôležitejší ako klasický marketing,  hlavne čo sa týka účinnosti. Už nestačí mať iba profesionálne urobenú stránku, dôležité je aby na Vašu stránku chodili aj návštevníci.

Klasickému marketingu ako ho poznáme v terajšej podobe už pomaly ale isto dochádza dych. Je to predovšetkým preto, lebo masová výroba zmenila marketing na masový. Jeho hlavným problémom je, že klasická reklama vnucuje zákazníkom produkty bez znalosti toho čo potrebujú. Na internete je ale situácia iná.

Existuje mnoho možnosti ako prostredníctvom najnovších technológií zistiť o zákazníkovi presne čo potrebuje a ponúkať mu presne cielenú reklamu a produkt. A tu je ten hlavný rozdiel, na internete sa zákazníkom nevnucujete ale Vaša reklama sa zobrazuje iba tomu zákazníkovi, ktorý hľadá Vaše služby.

A v čom je internetový marketing výrazne lepší oproti klasickému marketingu?

  • omnoho lepšia merateľnosť kvantitatívnych výsledkov
  • je možné ho robiť nepretržite 24h denne
  • zákazníkov môžete naraz osloviť rôznými spôsobmi
  • ku každému zákazníkovi môžete pristupovať individuálne podľa toho čo potrebuje
  • obsah reklamy môžete neustále meniť podľa potreby
  • je výrazne efektívnejší

Dôležité pri internetovom marketingu je jeho komplexnosť. Pokiaľ sa jednotlivé aktivity realizujú jednotlivo, účinnosť a efektivita prudko klesá.
Je potrebné mať jasnú marketingovú stratégiu a tomu prispôsobiť jednotlivé kroky, od výberu vhodnej domény, pútavého grafického designu, prehľadne rozčleneného relevantného obsahu až k najvhodnejšiemu typu reklamnej kampane.

Internetom sa zaoberáme už viac ako 10 rokov a ponúkame Vám komplexné riešenie aby Vás na internete bolo vidno. Zavolajte nám na tel. č. 0903 777 321 a spoločne nájdeme najefektívnejšie riešenie Vašej prezentácie na internete.


     
Form not found
 

Potrebujete poradiť?

0903 777 321
pon-pia: 8:00 - 17:00

Prihlásenie